MG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeMG Portal*TražiLatest imagesRegistracijaLogin
DOBRO DOSLI NA NAS FORUM REGISTRUJTE SE I UZIVAJTE

Share | 
 

 Novi BAN sistem (obavjest za admine)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
D1SKO
Administartor
Administartor
D1SKO

Broj postova : 299
Reputation : 2
Join date : 2011-04-08
Age : 25
Lokacija : Lukavac

Novi BAN sistem (obavjest za admine) Empty
KomentarNaslov komentara: Novi BAN sistem (obavjest za admine)   Novi BAN sistem (obavjest za admine) Icon_minitimeWed Oct 12, 2011 2:38 pm

Postovani admini.

U zadnjih par dana na forumu sam procitao mnogo poruka NPR:"bezveze me banovali,kakva je ovo glupost, sramota, sto me banujete" pa smo iz tih razloga odlucili da postavimo novi plugin koji banuje sa Scenershoot i Demom !

za Admine
Ako nekoga zelite banovati ( dobro pazite, mozete ostati lahko bez admina) samo ce te to moci uraditi ako unesete u konzolu:


Ove ban komande

amx_banmenu - Otvori ban meni. -
amx_kickmenu
amx_ban
amx_kick


Ovu su komande koje odsad cete da koristite prilikom kaznjavanja igraca !

amx_mban - Banuje igraca. Pred ban mu uzme screenshot sa svim detaljima.(razlog pisite obavezno)
amx_mkick - Kikuje igraca sa servera.
amx_tban - Dinamicki banuje igraca. Uzme ss kao obican ban i jos napise mID.
amx_munban - Unbanuje igracev ID, IP ili mID. Ako unbanujete steam id obavezno staviti navodnike.
amx_mbanid - Direktno upise ID ili mID u banlistu. Ako upisujete steam id obavezno staviti navodnike.
amx_mbanip - Direktno upise IP adresu u banlistu.
amx_banlist - Pozove fajl banlist.cfg u konzolu.
say /mID - Prikaze igracu njegov mID.


Ukoliko banujete igraca sa sumnjom da ima cheat,igrac moze dokazati da nema ni jednu vrstu cita tako sto ce u svom folderu : "C:\Program Files\Counter-Strike\cstrike" pronaci sliku i demo zatim postaviti na ovaj link BAN / UNBAN

U slucaju da ste banovali igraca, a igrac ne bude imao ni jednu vrstu cheata smatramo Vas nesposobnim za administracijom i ide Delete Admin sa Master-Gaming servera.
Na vrh Go down
https://master-cs.forumcroatian.com
 

Novi BAN sistem (obavjest za admine)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Pravila za admine
» Konkurs za admine na DeathRun serveru
» Novi HeadAdmin.
» Predlozi za novi mapcycle
» Novi Logo Za PUB
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
MG :: Obavjesti / Notifications :: Obavjestenja - SERVER-

Forum powered by » Master Gaming © 2011
COPYRIGHT © 2011 MG - AL RIGHTS RESERVED

Free forum | Music | Pop, Varieties | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions