MG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeMG Portal*TražiLatest imagesRegistracijaLogin
DOBRO DOSLI NA NAS FORUM REGISTRUJTE SE I UZIVAJTE

Share | 
 

 Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
D1SKO
Administartor
Administartor
D1SKO

Broj postova : 299
Reputation : 2
Join date : 2011-04-08
Age : 25
Lokacija : Lukavac

Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Empty
KomentarNaslov komentara: Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban   Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Icon_minitimeSat Apr 09, 2011 1:56 am

Ovo vazi za Banovane korisnike,Administratore,Moderatore,Ostali Korisnici

Banovani Korisnici


Svaki zahtev za Unban mora da bude propisano ispisan.Propisano ispisan znaci:

===============================

Naslov teme: Ime Servera
Nick: ?
Server: ?
SteamID: ?
IP: ?
Datum Bana/Vreme bana: ?
Admin: ?
Screenshot u originalnom formatu: ?
Demo snimak: ?
Razlog: ?

===============================

Naslov Teme,Nick,Server,SteamID,IP,Screenshot,Demosnimak.Mora da ima svaka tema.Teme koje nemaju ovo ispunjeno,bice odma lockovane.Otvaranjem drugi put iste teme davacemo Warn.Za treci put dobijate Ban na forumu i gubite mogucnost za unban na serveru.


Moderatori ( admini )


Vas zadatak je ovde najlaksi.Vi ste duzni da pratite samo svoje banove i da ih komentarisete.Nemate pristup unban-u.I zadatak je da sve teme koje nemaju potpun zadrzaj kao sto sam gore za Banovane Korisnike napisao da ih Lock-ujete,delite navedene kazne.Nemojte da se pojavljujete i da pisete kako se unban daje dovoljan je link ka ovoj temi i LOCK.

Ostali Korisnici


Svi koji se budu javljali u temam de ne treba da guraju nos ( nisu admini,nisu bili tu za vreme tog bana ) dobijace Warn,bez razmisljanja.Nema price to mi je brat,to mi je tetka ili sl.ako bilo koji admin bez imuniteta dobije ban mora da dostavi sve kao redovni Banovani korisnik,mada ne verujem da ce se to desavati.


Ma$teR: komentar modifikovan dana: Sat Apr 30, 2011 9:47 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://master-cs.forumcroatian.com
SajoKiler~
Administartor
Administartor


Broj postova : 28
Reputation : 0
Join date : 2011-04-25

Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Empty
KomentarNaslov komentara: DA   Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Icon_minitimeSat Apr 30, 2011 8:49 am

DE DISKO STO ME NEKO BAN BEZVEZE JA USO NA SRW DA VIDIM IMALI KOGA ISTOM NEMAM ADMINA I BAN
IZBACI ME I PISE YOU HAVE BEEN BANED FROM THIS SERVER
UNBAN DAJTE ME..nick mi je unknow ro[ll]en ei[n]fg molim vas...bezveze me ban + oduzet admin
Na vrh Go down
Black Panter
Član Foruma
Član Foruma
Black Panter

Broj postova : 23
Reputation : 0
Join date : 2011-04-28
Age : 28
Lokacija : Tuzla/Lukavac

Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Icon_minitimeSun May 01, 2011 3:53 pm

nije dzaba mozda nisi pogledao ono sto je postavila Sanja!
Na vrh Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000064816464
D1SKO
Administartor
Administartor
D1SKO

Broj postova : 299
Reputation : 2
Join date : 2011-04-08
Age : 25
Lokacija : Lukavac

Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban   Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Icon_minitimeMon May 02, 2011 2:15 am

EWO TI LOCK ,OVAKO VISE NIKAD SE NEOBRACAJ ZA UNBAN JEL TI VIDIS LIJEPO KAKO JE NAPISANO KAKO TREBA TRAZITI ZAHTJEV ZA UNBAN ?
Na vrh Go down
https://master-cs.forumcroatian.com
SoN GoKu.
Član Foruma
Član Foruma


Broj postova : 2
Reputation : 0
Join date : 2011-06-10

Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Empty
KomentarNaslov komentara: UNBAN.......   Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Icon_minitimeSat Jun 11, 2011 11:46 am

Naslov teme: Master Gaming
Nick: SoN GoKu.
Server: Master Gaming
SteamID: STEAM_0:0:1428874514
IP: 78.46.78.118:27016
Datum bana/Vreme bana: 11.6.2011
Admin: energy boy
Screenshot u originalnom formatu: nisam stigao slikat
Demo snimak: nisam snimao
Razlog: kaze da imam wh a cuo sam ga kad je skocio dolje s kratkoga i docekao sam ga i ban me
Na vrh Go down
D1SKO
Administartor
Administartor
D1SKO

Broj postova : 299
Reputation : 2
Join date : 2011-04-08
Age : 25
Lokacija : Lukavac

Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban   Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Icon_minitimeSat Jun 11, 2011 1:56 pm

Za nekoliko minuta tvoj ban ce da istekne, kada udjes na srver zamolit ces admina tog sto te je BAN da udje u spec i da te neko vreme pregleda, kroz nekoliko minuta admin ce da shvati da nemas cheat jer on nije glup, onda ce ti se izvinut i reci ce da je pogrijesio Sad
Ako rekne da imas cheat u svakom slucaju reci ces mu da ces da postavis ss na forum pa ce da vidi ! Ali ss slikaj odma tog trena kad ti kaze da imas cit i biti ce rijeseno ! Smile
Na vrh Go down
https://master-cs.forumcroatian.com
Lion-King
Član Foruma
Član Foruma


Broj postova : 2
Reputation : 0
Join date : 2011-07-04

Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban   Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Icon_minitimeMon Jul 04, 2011 7:38 am

Naslov teme: banovan na Master public
Nick: Lion-King
Server: Master Public
SteamID: STEAM_0:0:963804563
IP: 93.143.56.78
Datum Bana/Vreme bana: 4.7. oko 15 30
Admin: neznam koji me banova bili su dino,mixep i jos neki
Screenshot u originalnom formatu: nema ss-ova
Demo snimak: nema dema
Razlog: misle da imam wh

e sad ovako.znaci ozbiljno ste me raspizdili.ovo je 3 put da san banovan.cs igram preko 8 godina.admin sam bio 3 godine na raznim serverima i bio sam po turnirima u cs-u davno davno.znaci udem sad ponovo i jos kazem adminu prekini me bezveze banovat snimi demo ili udari screenshot ban.ali ne opet isto radite.
pa jeste li vi normalni.vi ne znate cit prepoznat kako mozete admini bit.govorim jedno 10 puta na admin say da jedan lik ima wh i to ga preocito koristi i niko nista.na kraju je lik igra cilu mapu i sam izasa.
ako je neko bolji igrac nemora znacit da ima cit.udjite na Balkan Express di sam bio admin ili na KGB alfa di imam imunitet i slot pa gledajte malo kako ljudi igraju.prekinite glumatat sa adminima.ako niste u stanju prepoznat cit neka vam head admin skine te admine.
Na vrh Go down
D1SKO
Administartor
Administartor
D1SKO

Broj postova : 299
Reputation : 2
Join date : 2011-04-08
Age : 25
Lokacija : Lukavac

Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban   Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Icon_minitimeMon Jul 04, 2011 9:06 am

E ovako brate ja sam Head admin:mixep.
Bio sam na serveru kada su te prozivali i govorili svasta,al haj ja nisam uspeo da te spec nisam stigao imao sam nekih problema pa reko aj nevjerujem da ce te ban nisam delio levatima admine.
Al medjutim et vidi ipak su te banovali mislim da cu sada da svima ukinem komandu ban !
Jer bilo je takvih prituzba radi ban-a kada netko napravi skor 5 0 odma banuju i negledaju
pa sam to sredio ali izgleda poceli su opet .
Brate potrudicu se da nebude tako izvinjavamo se ! sacd cu te ja UNBAN i nece se vise ponovit a ti udji na server i reci ko me banuje nema vise admina ! jer sam ja vlasnik master gaming-a Wink
a ako hoces imunitet i slot javi mi se na msn :mixep_12@hotmail.com Very Happy pozz
Na vrh Go down
https://master-cs.forumcroatian.com
Lion-King
Član Foruma
Član Foruma


Broj postova : 2
Reputation : 0
Join date : 2011-07-04

Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban   Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Icon_minitimeMon Jul 04, 2011 1:30 pm

slusaj me ti zelja.ako si ti bot i nemozes nikog ubit to ti ne daje za pravo da mene banujes jer znam igrat.
igram ovu igru od 2001 klaune jedan.igra sam ovu igru dok ti nisi zna sta je kompjuter.
sad neka me neko unban a iduci put kad banujes nauci se sluzit banshot komandom.idi gledaj klipove na youtube kako se puca.
STEAM_0:0:963804563
Na vrh Go down
Sponsored content




Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban   Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban Icon_minitime

Na vrh Go down
 

Ovo obavezno procitati prije zahtjeva za unban

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 

 Similar topics

-
» Obavezno procitajte prije zahtjeva za unban
» Pravila admina 2 Obavezno procitati
» Pravila za admina (Obavezno procitati!)
» unban Sv. Petre 2.dio
» unban Sv. Petre
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
MG :: Kanta :: Kanta-

Forum powered by » Master Gaming © 2011
COPYRIGHT © 2011 MG - AL RIGHTS RESERVED

Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions